Adidas Neo Koleksiyon - Justin Bieber

2013-01-10 12:38:00
Adidas Neo Koleksiyon - Justin Bieber |  görsel 1

 

Moda dünyasının sanat camiasından isimlerle işbirliği hız kesmeden devam ediyor. Dünyaca ünlü spor giyim markası Adidas son işbirliğini özellikle son dönemde genç kızların sevgilisi olan Justin Bieber’le yaptığını geçtiğimiz günlerde açıkladı.

 

Adidas'ın modayı takip eden, günlük yaşamda spor giyim tarzını seven, dinamik gençlere yönelik yenilikçi markası NEO, Justin Bieber'i yeni marka yüzü olarak seçtiğine göre, markanın şimdilerde daha fazla takipçisi olacağı kesin. Malum özellikle genç kızlar Justin Bieber’e hayran, Bieber’in yaşıtı genç erkeklerse şarkıcıyı kendilerine “ikon” olarak görüyor. Bieber’in popülaritesi gün geçtikçe artıyor. Dünya çapında bir fenomen, pop ve R&B şarkıcısı olan Justin Bieber, adidas NEO'nun gençlik enerjisi ve ruhunu kendine has giyim tarzı ve müziği ile yansıtmayı amaçlıyor.

Justin Bieber’in adidas Neo markası için etkili bir rol modeli olacağına kesin gözle bakılıyor. Neo’nun reklam görselleriyle enerjisinin Adidas’kla uyuştuğu görülen Bieber, şık ve sade görünümüyle de gençlere ilham vermeyi hedefliyor. Hayranlarının sosyal medya kanallarında da kendisini takip etmesini isteyen Bieber, adidas Neo’nun tüm koleksiyon haberlerini, etkinliklerini ve bütün haberlerini kendi hesabından paylaşacak.

İşbirliğine ilişkin olarak adidas'ın her zaman sevdiği bir marka olduğunu belirten Justin Bieber şunları söylüyor; "adidas NEO ile aramda modaya, özgürlük ve kendine karşı dürüst olmaya dayanan gerçek bir bağ var. 'Believe' isimli yeni albümümle de kendine inanmak ile ilgili mesaj veriyorum. Kim olduğunu göstermenin ilk adımı ve kendini öne çıkarmanın en iyi yollarından biri modadır. Bu benim için tadı çıkarılacak bir macera ve adidas NEO da buna inanıyor."

305
0
0
Yorum Yaz