Blair'e Türk gelin

2013-01-17 10:57:00
Blaire Türk gelin |  görsel 1

 

 

Eski İngiltere Başbakanı Tony Blair’in büyük oğlu 29 yaşındaki Euan, eski Devlet Bakanı Mehmet Altınsoy’un torunu Suzanne Ashman ile nişanlandı.

 

Yedi yıldır birlikte olan çift nişan yüzüklerini geçtiğimiz günlerde taktı. 24 yaşındaki Suzanne Ashman ile Euan Blair, Tony Blair henüz Başbakanlık görevindeyken tanışıp ilişkilerine başladılar. Çiftin yakın arkadaşlarının aktardığına göre çift yalnızca nişanlanmakla kalmayıp kendilerine Islington’da bir ev aldı.

Eski Savunma Bakanı Geoff Hoon tarafından tanıştırılan çift, yakın arkadaşları ve ailelerin katıldığı sessiz bir törenle nişanlandı. Trinity College’da felsefe, politika ve ekonomi alanında eğitim alan Suzanne, Tony Blair’in yardım kuruluşu için çalışıyor.

Anne tarafından Türk olan Suzanne Ashman’ın dedesi, 2007 yılında vefat eden eski Devlet Bakanı Mehmet Altınsoy, Özal'a yakınlığıyla tanınıyordu ve 1984-1989 yıllıarı arasında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapmıştı.

Engaged: Suzanne Ashman appears to be wearing an engagement ring

 

Last year Ruth Turner gave a job in the organisation to Suzanne Ashman, pictured, the 21-year-old girlfriend of Mr Blair's oldest son Euan

 

Luxury lifestyle: Mr Blair has apparently become very accustomed to living the high life

Tony Blair

478
0
0
Yorum Yaz