Botoks yaptırdı, takma diş taktırdı

2012-12-26 13:40:00
Botoks yaptırdı, takma diş taktırdı |  görsel 1

Ekrana veda eden 'Ağır Roman'ın 'Tina'sı Sumru Yavrucuk, Ebru Nihan Celkan'ın yazdığı 'Kimsenin Ölmediği Bir Günün Ertesiydi' oyununda transseksüel olabilmek için kaşına botoks yaptırdı.

 

Ekrana veda eden ‘Ağır Roman’ın ‘Tina’sı Sumru Yavrucuk, Ebru Nihan Celkan’ın yazdığı ‘Kimsenin Ölmediği Bir Günün Ertesiydi’ oyununda transseksüel ‘Umut’u canlandırıyor. Tek kişilik oyunun aynı zamanda yönetmenliğini de üstlenen Sumru Yavrucuk rolünün hakkını verebilmek için kaşına botoks yaptırdı ve takma diş taktırdı.

Kaslı görünmek için günde 1.5 saat yüzmeye başladı. İki transseksüel arkadaşından gerekli bilgileri alan ve vücut dillerini öğrenen Sumru Yavrucuk, provalar sırasında defalarla merdivenden düştü, bacakları yara bere içinde kaldı.

‘Kaçmak istedim’ 

Sumru Yavrucuk şöyle konuştu: “Rolü severek kabul ettim, sonra dünya başıma yıkıldı. ‘Umut’la başa çıkamayacağımı düşündüm. Bırakıp kaçmaya çalıştım. Kimsenin tanık olmak istemeyeceği sahnelerle karşılaştım. Ağlama krizlerine girdim.

Çünkü çok acıklı bir hikaye. Ama biz trajediyi şova dönüştürdük.” Sahnede sesini kalınlaştırarak konuştuğunu söyleyen Sumru Yavrucuk, “Botoks yüzünden kaşlarımı indiremiyorum. Bir daha yaptırmam” dedi. Beyoğlu’ndaki ‘Kumbaracı50 Tiyatrosu’n da sergilenen oyunun Ocak 2013 biletleri satışa çıktı. POSTA

 

 

 

330
0
0
Yorum Yaz