Burcunuza göre giyinin

2013-01-10 13:54:00
Burcunuza göre giyinin |  görsel 1

 

1.Koç: İnatçı koç burcunun zırhı her zaman özgün kıyafetleri olur. Modayı takip etmez, modayı yaratır bir koç kadını. Ona göre herşeyin büyüğü makbul. Özgün ruhunu kombnilerinde konuşturmaksa en sevdiği nokta.

photo

 

2.Boğa: Heyecanlı, dinamik, neşeli boğa kadını hareketli kıyafetleri çok sever. Siyahın tüm zarafetini çocuksu bir havaya dönüştürmeyi bilir. Uzun püskülleri, deri şeritleri hep muzurluk için kullanır.

photo

 

3.İkizler: İki ayrı ruhu aynı anda taşıyabilen yani iki farklı tarzı üzerinde birleştirebilen kadın. Aynı anda şık ve rahat olmayı başarır. Bazen dümdüz bazense şatafat kraliçesi olan kadın olarak anılır. Kürkü, büyük metal aksesuarları, jakarları seven bir burç olmakla ünlü ikizler.

 

4.Yengeç: Her zaman duygusal, her zaman romantik olmayı başaran bir burç yengeç. Kırmızının tonlarına bayılır. Kıyafet ve aksesuarlarında dramatik detaylar kullanmayı çok sever.

photo

 

5.Aslan: Aslan kadını yönetmeyi sever. Tüm hakimiyetini, öncülüğü sergileyen uzun bir elbiseleri baş tacı yapar. İlk bakışta sadece bacak detolyesi olan elbisenin eteklerindeki detaylar, altın cuffları ve broşu ben burdayım diyor.

photo

 

6.Başak: Masumiyetin sergilendiği lüks, kalın ve parlak kumaşlar. İtinayla işlenmiş kıyafetindeki tüm detaylar ipeğin ve tüylerin bir arada kullanılması o kadar mükemmel duruyor ki…

photo

 

7.Terazi: Hayatının gündeminde denge olan terazi kadınının kıyafetleri daima göze çarpar. Çünkü en iyi dengeyi o kurar. Takıları, ayakkabısı, saçı, elbisesi birbirini tamamlar. Terazi kadınlarından ilham alın diyoruz.

photo

 

8.Akrep: Akrep kadının yapabileceklerinden korkun. Cürretkar, asi, seksi herşey onda var. Taşlı transparan elbisesiyle sizi bile baştan çıkarabilir.

photo

 

9.Yay: Özgürlüğüne düşkün olan burç, kıyafetlerinde de kendi bildiğinden şaşmaz. Vücudunda en beğendiği yerlerini göstermeyi sever. Parılmadaya her zaman önem verir.

photo

 

10.Oğlak: Her zaman göze çarpmayı seven oğlak burcu kıyafetlerinde de oldukça inatçı. Kat kat etekler, kürkün cazibesi ve göz alıcığını bir araya getirmeyi seviyor. Büyük akesuarlar da fark yaratan oğlak burcunun tercihi.

photo

 

11.Kova: Yılan figürlü vahşi elbise tamamen deri. Bileklik ve küpelerde metaller ön planda. Buccelatti'nin takı koleksiyonuna bir göz atın deriz. Kova burcunun günlük hayatta seçtiği kombinlerinde rahatlık olmazsa olmazlarından. Fakat yerine göre asi ve gecenin göze çarpanı olmayı biliyor.

photo

 

12.Balık: Masum ve durgunluğuyla tanınan balık kadınlarının üzerindeki her parça ayrı güzel. Her zaman iddialı olmayı sevmez ama üzerindeki parçayı da konuşturmasını iyi bilir. Okyanus mavisi baştan aşağı payetli abiyeyi ancak bir balık bu kadar zarif taşır.

photo

233
0
0
Yorum Yaz