'Çitos Efe'yi kazanç kapısı haline getirdiler

2017-09-15 11:04:00
Çitos Efeyi kazanç kapısı haline getirdiler |  görsel 1

Ailesinin sosyal medya hesaplarında paylaştığı videolarıyla ünlenen Çitos Efe lakaplı Efecan Koçyiğit, Çocuktan Al Haberi Ünlüler programıyla popülerliğini arttırdı. Küçük yaşta kazandığı bu ünle sosyal medyada 225 bine yakın takipçisi olan 'Çitos Efe' çeşitli marka ve kurumlar kazanç kapısı haline getirdi.

Show TV' Evrim Akın'ın sunumuyla ekrana gelen'Çocuktan Al Haberi' programı ile ünlenen 'Çitos Efe' lakaplı Efecan Koçyiğit adına açılan sosyal medya hesabından yapılan paylaşımlar "bakanlık el atmakta haklı mıydı?" sorusunu akıllara getirdi.

SOSYAL MEDYA HESABI GELİR KAPISI OLDU

Sosyal medyada 225 bine yakın takipçisi olan Efe Koçyiğit'in hesabından çeşitli marka ve kurumların reklamları yapılarak gelir kapısı haline dönüştürülmüş. Bunun yanında küçük bir çocuk olan Efe'nin ağzından yetişkin insan edasında yapılan yorumlar da dikkat çekiyor.

BAKANLIK KURUL OLUŞTURMUŞTU

Hatırlanacağı üzere Efecan'ın ekrana çıkarılmasının engellenmesi için imza kampanyası başlatılmış ve bunun üzerine bakanlık ekran yüzü çocukların denetlenmesi için bir kurul oluşturmuştu.

AİLE GEREKSİZ BULMUŞTU

Ancak aile bakanlığın girişimini gereksiz bulmuş ve baba Şahin Koçyiğit, Efecan'ın sağlığının iyi durumda olduğunu söylemişti. mynet

0
0
0
Yorum Yaz