Dünyanın en muhteşem balayı otelleri!

2013-01-06 14:17:00
Dünyanın en muhteşem balayı otelleri! |  görsel 1

 

Davetiyeler, gelinlik, ayakkabılar, damatlık, saç modelleri ve daha pek çok konuda yaşanan sıkıntıları dünyanın en lüks tatilini sunan otellerde unutmayı kim istemez! İşte çoğu kişinin hayallerini süsleyen balayı otelleri…

1.The Post Ranch Inn, Kaliforniya

Kendinizi duvarları boydan boya camdan inşa edilmiş olan bu odalarda okyanus manzarasına karşı uzanırken hayal edin. Uçsuz bucaksız denizi gören bu odada eşinizle romantizm dolu dakikalar sizi bekliyor.

 

2.Hotel Imperial, Avusturya

Daha önceden bir prensin oturduğu otelde muhteşem bir balayına ne dersiniz. Kahvaltının yatağınıza kadar geleceği Avusturya’da kendinizi çok özel hissedeceksiniz.

Dünyanın en muhteşem balayı otelleri!

 

3.Four Seasons Resort, Bora Bora

Turkuaz sular, bembeyaz kumlar ve yakıcı sıcak… Balayı denilince akla ilk gelen bu sözcüklerin hepsi Bora Bora’nın inanılmaz doğasında gerçeğe dönüyor.

Dünyanın en muhteşem balayı otelleri!

 

4.Parrot Cay, Turks ve Caicos

Tamamen size özel villalarda, sevdiğinizle baş başa romantik bir tatil sizi bekliyor. Kendinize özel havuzda yüzebilir, yalın ayak okyanusun size ayrılmış kısmına doğru yürüyebilir ve Donna Karan’ın tasarımına el attığı bu villalarda kendinizi özel hissedebilirsiniz.

Dünyanın en muhteşem balayı otelleri!

10730
0
0
Yorum Yaz