Erkekler bir kadında ilk bunları görüyor!

2013-01-12 18:33:00

Hoşlanabileceğiniz bir erkekle tanıştığınızda onun aklından geçenleri bilmek ister misiniz? Sizce size baktığında ilk önce neleri görüyor?

Saçlarınız
Kadınları saçlarından sürükleyen mağara adamı görüntüsü bir şey çağrıştırıyor mu? Erkeklerin en ilkel dürtülerinden biri budur: 'Sağlıklı ve gür saçları olan kadın doğurgandır.'

Gözleriniz
Yeni tanıştırıldığınız biriyle ilk göz teması kurarsınız. Erkekler dramatik, buğulu bakışlı kadınlardan hoşlanırlar. Sizin nazik bakışlarınız ve duruşunuz kırılgan olmasanız bile bu onlara 'kahramanım olabilirsin' alt mesajını verir.

Kalça-omuz orantısı
İşte ilkel bir dürtü daha... kum saatine yakın bir vücut tipi erkeklere seksi geliyor. Bunun sebebi bilinçaltındaki bir mesaj: 'Bu kadın anne olmaya uygundur.'

Gülümseme
Bu tüm insan ilişkileri için önemlidir. Samimi bir gülümseme karşıdakine 'seninle ilgileniyorum' mesajını gönderir. Erkekler bir adım atmadan önce emin olmak isterler.

Ses tonu
Canlı ve özgüvenli çıkan bir ses 'ben genç ve enerjiğim' demektir. Erkekler sorun çıkarmayacak, mutlu kadınlardan hoşlanırlar. Keyiflerinin kaçmayacağından emin olmak iyi hissettirir.

Arkadaş grubunuz
Arkadaş grubunuz ne kadar kalabalıksa size ulaşması o kadar zorlaşır. Özgüvenini sarsmamak için kişi sayısının az olduğu bir ortamı fırsat bilerek size ilk selamını verecektir.

Cildiniz
Evet, bildiniz! Bu da kadının sağlıklı ve bakımlı olduğunun en büyük göstergesidir.

Yapaylık
Bu kişiliğinizdeki bir yapaylık değildir. Örneğin takma kirpikler, tırnaklar, peruk ve saç boyası gibi doğal olmayan özellikleriniz bir erkeğin ilk bir dakika içinde dikkatini çekecektir. Bunlardan hoşlanıp hoşlanmadıkları ise tamamen görecelidir.

elmaelma.com

1074
0
0
Yorum Yaz