Eski sevgiliden tatil masrafı için dava!

2016-07-11 18:54:00
Eski sevgiliden tatil masrafı için dava! |  görsel 1

Rusya'da bir adam eski kız arkadaşına dava açıp onun için harcadığı paraları geri istedi!

Her ayrılığın bir bedeli vardır. Rusya’da bir adam için bu bedel 680 dolar! 38 yaşındaki Nikolai Zyablikov, eski kız arkadaşına “yasadışı varsıllaşma” iddiası ile dava açmış. Zyablikov’un avukatı 29 yaşındaki Nina Zgurskaya’nun müvekkilinin hisleriyle oynadığını ve kendisini eğlendirmesi için 45 bin ruble (680 dolar) harcattığını belirtmiş.

Zyablikov’un mahkemeye delil olarak sunduğu faturaların çoğunluğu Kırım’a yapılan bir gezi ile alakalı. Basına açıklama yapan Zyablikov, eski sevgilisiyle ilişkilerinin kısa sürdüğünü ve söz konusu tatile arkadaş olarak gittiklerini ancak Zyablikov dönüşte kendisine ait masrafları ödemediğini iddia ediyor.

EVLİLİK TEKLİFİ BEKLİYORDUM!

Davalık olan kadın ise Zyablikov’un kısa ilişki açıklamasına çok şaşırdığını; onunla dört yıldır birlikte olduklarını ve Kırım gezisinde evlilik teklifi beklediğini ancak bu gerçekleşmeyince sinirlendiğini, artık erkeklere hiç güveninin kalmadığını açıklamış. Geçtiğimiz sonbaharda başlayan dava süreci sonucunda mahkeme kızgın eski erkek arkadaşın davasını reddetmiş. Zyablikov ise bu karar sonrası aslında paranın peşinde olmadığını sadece ahlaki bir zafer kazanmak istediğini belirtmiş.

20
0
0
Yorum Yaz