Evlilik Dünyası Fuarı bugün başlıyor

2013-01-11 22:03:00
Evlilik Dünyası Fuarı bugün başlıyor |  görsel 1

 

Her yıl konsept çekimleriyle ses getiren “Evlilik Dünyası Fuarı’nın bu yılki çekimlerini ünlü fotoğrafçı Banu Gerede üstlendi ve sihirli objektifinden yansıyan karelerle bizleri tarihi bir yolculuğa çıkardı. 11-13 Ocak tarihleri arasında 11. kez düzenlenecek olan bu fuar, sektördeki 300’den fazla katılımcı firmayı bir araya getirmeyi hedefliyor.

Evlenecek çiftlerin tüm ihtiyaçlarını bulabilecekleri fuar, bu yıl daha fazla alternatif sunmayı hedefleyerek Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı ile birlikte İstanbul Kongre Merkezi salonunu da fuar alanına dönüştürüyor. Çiftlerin heyecanla beklediği Evlilik Dünyası Fuarı’nın büyüyen alanıyla birlikte ziyaretçi sayısının da bu yıl 60 bini geçmesi bekleniyor.

 

Dans gösterileri, defileler, müzik dinletileri, çekilişler ve ünlü sanatçıların katılımıyla daha da renklenen fuar, yine birçok sürprize de ev sahipliği yapacak. Fuarda ünlü tasarımcılar Hatice Gökçe, Banu Güven ve Çiğdem Akın 3 gün boyunca 3 ayrı defileyle 2013 trendlerini ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Fuarı ziyaret etmek isteyenler www.evlilikfuari.com; vewww.evlilik.com.tr adreslerinden online davetiye alabilirler.

Yer: İstanbul Kongre Merkezi

Adres: Taşkışla Caddesi Harbiye, Şişli / İst.

Telefon: 0212-373-99-00

257
0
0
Yorum Yaz