İkizler aynı adamla evlenecek

2017-01-04 13:06:00
İkizler aynı adamla evlenecek |  görsel 1

Avustralyalı ikizler, Anna ve Lucy DeCinque, aynı adamla evleneceklerini duyurdu.

Dünyanın ‘en çok birbirine benzeyen tek yumurta ikizleri’ olarak ünlenen Anna ve Lucy DeCinque (30) kardeşler, uzun bir süredir aynı erkekle flört ediyor.

Hayatları boyunca birkaç metreden fazla birbirlerinden uzaklaşmadıklarını söyleyen Avustralyalı ikizler Anna ve Lucy DeCinque, tüm dünyada büyük ses getirdi.

Daily Mail'de yayınlanan habere göre 31 yaşındaki ikizler şimdi ise 5 yıldır birlikte oldukları ortak sevgilileriyle evlenme planlarını açıkladı.

İkiz kardeşlere; "İkimizde aynı adamla evlenmek istiyoruz. Adı Ben. 5 yıldır birlikteyiz. Aklımızı karıştıran çok şey var. Mümkün mü? Yürür mü? Bilmiyoruz.

Ancak Amerika'da Tucson'da evlenebileceğimizi öğrendik. Her şeyden iki tane almak zorunda. 2 yüzük, 2 gelinlik...

Ben, zaten bize sürekli mücevherler alıyor. Bunun problem olacağını sanmıyoruz." dedi.

Böyle sıra dışı bir ilişkinin oluşmasına aslında Ben, önayak olmuş. İkizleri ilk defa kendi kişisel Facebook hesabındaki ‘ortak arkadaş önerileri’ arasında görmüş ve onlara arkadaşlık teklifi yollamış.

Ben, iki sene önce Dünya Kadınlar Günü’nde The Sun Gazetesine, “Hayatımda ilk defa aynı anda iki kız arkadaşım oldu ve dürüst olmak gerekirse bu oldukça zorlayıcı bir şey çünkü ikisine de tamamen eşit davranmak gerekiyor. Birisi için ne yapıyorsam, diğeri için de aynı şeyi yapmak, dengeyi kurmak zorundayım” şeklinde konuştu.

Ben’den çocuk sahibi olmak istediklerini de dile getiren ikizler, “Aynı anda hamile kalmak istiyoruz. Riskli olduğunun farkındayız ama yine de Ben’den pek çok çocuğumuz olsun istiyoruz” dedi.

 

49
0
0
Yorum Yaz