İksir Resort Town’da, ‘Sömestr Tatili Hediyesi’

2013-01-08 13:51:00
İksir Resort Town’da, ‘Sömestr Tatili Hediyesi’ |  görsel 1

 

Okulların yarıyıl tatili geldi. Bir dönem boyunca çalışan beyinler ve vücutlar tatili özledi. Yenilenmek, yeniden enerji ile dolmak için İksir Resort Town öğrencilere özel programlar hazırladı.

Kastamonu-Daday’da İksir Resort Town Tatil ve Yaşam Kasabası’nda; her yaş ve ilgi grubundaki aile bireyleriniz ile, isterseniz ayrı ayrı veya birlikte eğlenebilir, bireysel deneyimlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilmenin doyumsuz hazzını yaşayabilirsiniz.

Atlı sporlar merkezinde profesyonel biniş eğitimleri, doğada serbest at binişleri, trekking, Atv, Jeep safari, kışın hediklerle doğa yürüyüşleri, Snow tube ile kar eğlencesi, Atlı kızaklar ile kış keyfi, kayak turları, bisiklet, faytonla şehir turu gibi 50’nin üzerinde aktiviteyi, sevdiklerinizle birlikte yaparak dolu dolu bir sömestr tatili geçirmeye hazır mısınız?

Çocuklar sömestr tatili sırasında; binicilik eğitiminden ahşap atölyesinde hediyelik eşya yapımına, yaratıcı kardan heykeller yapımından kurabiye yapımına kadar onlarca deneyim kazanıp, hem eğlenip hem öğrenirken, unutulmaz anılarla dolu bir sömestr tatili yaşayacaktır.

Bu anılarınızı ölümsüzleştiren çektiğiniz fotoğraflar ile de, geleneksel ödüllü İksir Fotoğraf Yarışmasına katılabilirsiniz. Fotoğraf makinelerinizi yanınıza almayı unutmayınız.

Kış mevsiminde, karda fark yaratan eğlenceler

Doğa harikası bu coğrafyada, çam, köknar ormanlarıyla kaplı Ballıdağ’ın bol oksijeni ile kanınız temizlenerek bedeniniz yenilenirken, muhteşem manzara ve doğada yapacağınız onlarca aktivite bulunuyor.

Sömestr tatili sırasında çocuğunuz; sıcacık manejde antrenörler eşliğinde binicilik eğitimi alabilir. Karda yaratıcı heykeller yapımı ile eğlence ve sanatla iç içe dakikalar geçirilebilir. Ahşap atölyesinde hep beraber yapacağınız kızaklarla kayarken yaratıcılığınızın da farkına varırsınız. Fotoğraf severler, çekmiş oldukları fotoğraflar ile İksir Kış Fotoğrafları Yarışmasına katılarak yeteneklerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu arada, kış mevsimi için, en güzel doğal şurupları hazırlayanlara sürpriz hediyeler de var. Doğal şurup yapımı için yeni İKSİR formülleri getirin, deneyin, kazanın ve Siz de kendi Yaşam İksirinizi bulun.

Gündüzleri çeşitli aktivitelerle eğlenip yeni deneyimler kazanırken, akşamları da sıcak şömine başında müzik ve birbirinden lezzetli yemekler ile eğlenceye devam edip günün keyfini tamamlayacaksınız.

Sömestre tatiline özel kişi başı oda kahvaltı: 85 TL’den başlayan fiyatlar ile

Ailenizle birlikte yaşanacak en doyulmaz tatillerinizde İksir Resort Town sizler ile.

Tel   :  0366 616 10 16

GSM:  0532 302 91 84

info@iksirresorttown.com

www.iksirresorttown.com

8765
0
0
Yorum Yaz