İş dünyası 'İşte Değerlerimiz Konferansı'nda buluşuyor

2017-12-04 11:55:00

Ortak Değerler Hareketi’nin ilk konferansı “İşte Değerlerimiz” bugün Begüm Doğan Faralyalı evsahipliğinde Hilton İstanbul Bosphorus’ta gerçekleşiyor.

 

İş, akademi ve sivil toplum dünyasından isimlerin katılacağı konferans, 'İş yaşamında ve toplumda hakim olan değerlerimiz ne durumda ve nereye gidiyor, değer odaklı liderlik ve değer odaklı şirket nedir?' gibi konuları ele alınıyor. 

Begüm Doğan Faralyalı’nın konuşmasıyla başlayacak konferansa Bekir Ağırdır, Ümit Boyner, Prof. Dr. Ali Bardakoğlu, Mustafa Küçük, Halit Ergenç, Prof Dr. Selçuk Şirin, Şirin Payzın ve Nazlı Çevik Azazi konuşmaları ve sunumlarıyla katılıyor. 

Konferansı izlemek için tıklayın

Ortak Değerler Hareketi Nedir?

Ortak Değerler Hareketi’nin misyonu, değerleri yaşamın merkezine koymaktır. Ortak Değerler Hareketi, bireysel değerlerimizi keşfederek müşterek yanlarımız etrafında buluşmayı hedefleyen; böylece toplumdaki ayrışma ve kutuplaşma eğilimlerini gidermeye çalışan bir sosyal sorumluluk projesidir. Doğan Holding'in öncülüğünde hayata geçen Ortak Değerler Hareketi, bu konuda araştırmalar yapar; değer odaklı ve müşterek gelişime yönelik projeleri destekler.

9
0
0
Yorum Yaz