İşte, 2013’ün güzellik trendleri

2013-01-13 23:02:00
İşte, 2013’ün güzellik trendleri |  görsel 1

Bakımlı olmayı seven ve trendleri takip eden kadınlar buraya! Evoria.com 2013 yılının trendlerini açıkladı, işte bu yılın güzellik modası.

 

1.Kalın kaş modası

Yüzün görünümünü tamamen değiştiren kaşlar bu sene de kalın kullanılacak. Geçen yıl başlayan kalın kaş modası bu sene de aynen devam edecek. Güzel kaşlarınız varsa ve bir zamanların modasına yenilip inceltmediyseniz şanslısınız demektir.

Demi Lovato Beauty


2.Ortadan ayırmaya devam

Saçları ortadan ayırmak bu yıl da çok moda. Yüzünüz buna uygunsa hiç düşünmeden bu model kullanılabilir. Saçınızı ortadan ikiye ayırarak kullanmak istiyorsanız saç bakımı konusunda dikkatli olun. Aksi halde pul pul kalkan, kuru bir saç derisi kötü bir görünüme neden oluyor.

Alison Sweeney Hair

 

 

3.Gözlerde renk cümbüşü

Renkli farlar, bu yıl da oldukça popüler. Özellikle denizin mavisi gibi tek bir ton ile tüm göz çevresini çerçeveleyerek makyaj yapılabilir.

 

Going for gold: Nicole accentuated her stunning features sultry smokey eye make-up, gold eyeliner and sexy berry lips

 

4.Örgü saçlar

Herkesi saran örgü modası bu yıl da saçlarınızı şekillendirmeye devam edecek gibi duruyor. Hem spor, hem abiye kıyafetlerle kullanıma uygun olan örgü, rahatlıkla kullanacağınız saç modelleri arasında.

Julianne Hough Hair

 

 

5.Vampy dudaklar

Vampy dudaklar trendi bu yıl da artarak devam edecek. Yılın ilk günlerinden itibaren derin kırmızı tonlardaki dudaklar çevremizi sarmaya başladı bile. Koyu kan renginde kırmızılar, beyaz bir ten rengi ve hafif göz makyajıyla bütün ünlülerin yüzündeki imaj olma yolunda. Modayı yakından takip eden kozmetik sektörü her ton kırmızı ruju üretmeye başladı bile.

Amanda Seyfried Beauty

 

 

6.Kakül

Saçlarda kakül modası bu yıl kendini gösteriyor. Yüzü çerçevelemek için en doğru seçimlerden biri olan kakül uygulamasını, bu yıl rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kızıl, kahve veya sarı; hangi renk saçınız olursa olsun kakül kestirip kullanabilirsiniz. Kakül kesimi son derece nizami yapılmalı ve saç uçları aynı boyda düz durmalı.  

Emma Stone Hair

325
0
0
Yorum Yaz