İzleyen gözyaşlarını tutamıyor VİDEO

2016-11-18 19:28:00
İzleyen gözyaşlarını tutamıyor VİDEO |  görsel 1
Meme kanserine yakalanan ressam Zeynep Yazıcı, şarkıcı Kalben'in 'Saçları' isimli şarkısı eşliğinde oldukça etkileyici bir video çekti. Videonun amacı, erken teşhisin önemine dikkat çekmekti. Video amacına ulaştı, sosyal medyada da en çok paylaşılanlar arasına girdi.
 
">http://
 
Meme kanserine yakalanan Zeynep Yazıcı'nın, meme kanseri ve erken teşhise dikkat çekmek amacıyla sosyal medyada paylaştığı video herkesi çok etkiledi.
 
Yazıcı'nın hızla yayılan ve izleyenleri gözyaşlarına boğan videosuna müzisyen Kalben'den de yanıt geldi
 
Kalben, şunları söyledi:
 
Bu saçlar bizim, hepimizin.
 
Bu eşsiz videoyu sosyal medyada paylaşmakla başka türlü art fikirleri tetikler miyim? dedim. Kendime sordum. Sonra hemen sustum ve kendimden, art niyetlerden, prim edebiyatından, sosyal medyadan, dünyanın karanlığından fersah fersah uzağa gittim. Hiçbir çocuk özlemle, hasretle büyümesin istedim kendi çocukluğumun kısa saçlarını okşayıp. Sevgili Zeynep Yazıcı , kalbindeki güzellik vücuduna yayılsın ve dua ediyorum ki, kalbi güzel her insan iyi olsun, doya doya yaşasın, çoğalsın, evlat edinsin, evlat sahibi olsun, ya da üretmek istediği her ne ise öyle üresin. Birbirimize sevgiden bahsedelim. Umuttan... Sevdiğimizi takip edelim, sevmediğimizi bir köşede unutalım. Maddi olarak da elimizden geleni -miktarlardan, sistemin ölçme araçlarından bağımsız olarak - yapabileceğimizi, imkanların kısıtlı olmasından utanmamamız gerektiğini bilelim. Böyle bir paylaşımla Zeynep'in çok önemli bir konuya son derece pozitif bir şekilde dikkat çektiğini ve farkındalık yarattığını düşünüyorum. Kansere hep birlikte gülümseyelim. #kanseregülümse

0
0
0
Yorum Yaz