Kim Milyoner Olmak İster'de genç öğretmen bu soruda elendi VİDEO

2016-09-29 12:08:00
Kim Milyoner Olmak İsterde genç öğretmen bu soruda elendi VİDEO |  görsel 1
ATV ekranlarının yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'in dün yayınlanan son bölümünde yarışan üniversite mezunu Ayşe Başkan, elendiği soruyla ekran karşısındakileri ve sunucu Selçuk Yöntem'i şaşırttı.

Selçuk Yöntem'in sunumuyla yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak İster' isimli bilgi yarışması dün 614.bölümüyle ATV ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Programda yarışan Ege Üniversitesi Amerikan Dili ve Kültürü mezunu Ayşe Başkan, kolay bir soruda elenerek bin TL'lik ödülle yarışmadan ayrıldı.
Aynı zamanda özel bir okulda öğretmenlik yaptığını belirten 28 yaşındaki genç öğretmenin elendiği soru ise şu şekilde: 'Sırt sırta verip kollarını iki yana açan iki kişiden, birinin sol kolu kuzeyi gösteriyorsa diğerinin sağ kolu hangi yönü gösterir?' Ayşe öğretmen bu soruya 'Güney' yanıtını verdi.
Kendinden gayet emin bir şekilde son kararını söyleyen yarışmacı, verdiği cevap yanlış çıkınca 'Ağlamak istiyorum' diyerek sitem etti. Program sunucusu Selçuk Yöntem de Ayşe öğretmene; 'Biraz acele ettin. Bilmemen mümkün değil sağlık olsun' dedi.

0
0
0
Yorum Yaz