Meryem geceye damga vurdu

2017-10-13 12:07:00

Peyami Safa’nın polisiye roman karakteri Cingöz Recai yıllar sonra beyazperdeye döndü. Kenan İmirzalıoğlu, Haluk Bilginer ve Meryem Uzerli’nin başrolü paylaştığı “Cingöz Recai Bir Efsanenin Dönüşü” için görkemli bir gala düzenlendi.

Limon Yapım, Kanal D ve Hayri Aslan işbirliğinde Content Turkey’e yaptırılan “Cingöz Recai Bir Efsanenin Dönüşü” filminin galası, önceki akşam Kanyon’da yapıldı. Yönetmen Onur Ünlü ile oyuncular Kenan İmirzalıoğlu, Haluk Bilginer, Meryem Uzerli, Musa Uzunlar, Serkan Keskin, Fatih Artman, Günay Karacaoğlu, Hakan Boyav, Ushan Çakır, Meriç Aral ve Boran Kuzum, gösterim öncesi basın mensuplarının karşısına çıktı. Onur Ünlü, “Çok güzel bir film oldu. İnşallah ikincisini, üçüncüsünü de çekeriz” dedi.

MERYEM EKİBİN ENERJİSİNİ YÜKSELTTİ 

Filmde Başkomiser Rıza karakterini canlandıran Haluk Bilginer ise “Umarız seyirci de çok beğenir. Ben de bu gece ilk kez seyredeceğim. Biz Onur’la ve Kenan’la çok çalıştık ama Meryem’ciğimle ile ilk defa çalıştık. İnşallah son olmaz” diye konuştu.Meryem Uzerli de Haluk Bilginer ve Kenan İmirzalıoğlu’yla çalıştığı için çok mutlu olduğunu söyledi:

“Haluk Bilginer’le bu filmde tanıştığım için Allah’a şükrediyorum. Kenan’la tanıştığım için de Allah’a şükrediyorum. Çok güzel bir kadro olduk. Her zaman böyle bir şans olmuyor hayatta. Çok özel bir film sizi bekliyor.”

Galanın yıldızı Kenan İmirzalıoğlu ise şöyle konuştu: “Bilirsiniz Cingöz Recai, Metin Ersan’la başlayıp Ayhan Işık’la devam eden bir serüven. Biz de onu 2017’ye getirdik. 2017 gerçekleriyle yaptık. Çok özel bir oyuncu kadrosu var. Bu işin hakkını vermek için yapımcımız elinden geleni yaptı. Seyircimiz de inşallah teveccüh gösterir.”

İmirzalıoğlu, rol arkadaşı Meryem Uzerli’ye de övgüler yağdırdı: “Hepinizin gördüğü gibi Meryem çok enerjik biri. Sete de bu enerjiyle geliyor. Sadece kamera önünde değil, arkasında da öyle. Ekibin enerjisini yükselten bir insan. Müthiş bir performans gösterdi.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6
0
0
Yorum Yaz