Milyarder futbolcunun tweet'i öfke yarattı

2012-12-06 18:10:00
Milyarder futbolcunun tweeti öfke yarattı |  görsel 1

 

 

Haftada 35 bin pound kazanan İngiliz futbolcu Jamie O’Hara Twitter’da yayınladığı mesajıyla hayranları arasında “öfke krizi” yarattı. Haftada 35 bin pound kazanan futbolcu 100 pound kazandığı eski günleri özlediğini söyledi.

 

İngiliz Wolverhampton Wanderers futbol takımının yıldız oyuncusu Jamie O’Hara’nın Twitter’da takipçileriyle paylaştığı mesajı hayranlarını öfkeden adete deliye çevirdi.

Milyarder futbolcunun hayatının kolay olmadığını, herkes gibi fatura ödemek zorunda olduğunu yazması üzerine takipçileri O’Hara’yı mesaj yağmuruna tuttu.

Eski İngiltere güzeli Danielle Lloyd ile evli olan 26 yaşındaki futbolcu Twitter sayfasında şu mesajı yayınladı: “Haftada 100 pound kazandığım günler daha kolaydı.

 

Neden insanlar iyi para kazandığımı düşünüyor ki? Ben de vergi ve ev kredisi ödüyorum.”

Yazdıklarını okuyan takipçileri futbolcuyu “şımarıklıkla” suçladı.

Daily Mail gazetesinin haberine göre futbolcunun takipçilerinden Christian Wainwright yayınladığı mesajında şunları yazdı:

“O’Hara için çok üzüldüm. Bir kaç çalışma yapıp haftada iki maça çıkıp haftada sadece 35 bin pound kazanıyor.”

Nick Daniels ise futbolcuya olan öfkesini şöyle dile getirdi: “Jamie O’Hara olmak çok zor. Harika bir kariyer, güzel bir eş, zenginlik, haftasonları tatil...”

Hard time: Jamie O'Hara, right, enraged his Twitter followers when he posted a tweet about the hard life of a footballer

131
0
0
Yorum Yaz