Rihanna'dan daha çok konuşuluyor. Radioactive klibini izleyin

2012-12-13 11:02:00
Rihannadan daha çok konuşuluyor. Radioactive klibini izleyin |  görsel 1

Yeteneğiyle ve müziğiyle olduğu kadar, önemli müzisyen ve prodüktörlerin kendisine verdiği destekle ve pozitif enerjisiyle gündeme gelen ve de kısa sürede dünyaca tanınan bir isim olan Rita Ora’nın yepyeni videosu “Radioactive” yayınlandı!

Küçük yaştan itibaren müziğin içinde olan 1990 doğumlu, Kosova asılı İngiliz şarkıcı Rita Ora, 2009 yılında BBC’nin Eurovision seçmeleri için katıldığı yarışma ile ilk kez adını duyurdu. Genç müzisyen, dünyaca ünlü bir yıldız olma yolundaki ilk adımını ise, aynı yıl Jay Z’nin ilgisini çekip müzik şirketi Roc Nation’ın ve Sony Music’in bünyesine geçmesiyle atmış oldu.
          
Drake ve Jay Z gibi isimlerin övgülerini alan ve Rihanna ile karşılaştırılan Rita Ora, farklı enerjisi ve samimi müziğiyle ilgi çekiyor. Rita, Rihanna ile karşılaştırılmasına yönelik sorulara ise “Yeni bir Rihanna olmayacak, ancak Jay Z onu çok daha genç yaşından itibaren tanıyordu ve şimdi dünyaca ünlü bir yıldız oldu. Böyle bir başarıyı yeniden hissetme düşüncesi onlara ve bana heyecan veriyor.” şeklinde yanıt veriyor.
          
Coldplay’in 2012 yaz konserleri öncesinde de sahne alan Rita kendisini müzikal olarak etkileyen isimler sorulduğunda ise Beyoncé ve Gwen Stefani başta olmak üzere; Aretha Franklin, Bruce Springsteen, Sade, Celine Dion ve Etta James’in isimlerini sayıyor.

 
 
">http://

427
0
0
Yorum Yaz