Rixos'tan Göcek'e yetişkinler oteli

2016-12-08 18:21:00
Rixostan Göceke yetişkinler oteli |  görsel 1

Türkiye'de çocuksuz tatil yapmak isteyenler için tasarlanan ve sadece yetişkinleri ağırlayan otel sayısı artmaya başladı. Son olarak Rixos Premium Göcek Suites & Villas, yetişkinlere özel tatil anlayışını 'One Life' konseptiyle ile Göcek'te hayata geçiriyor.

Dünyaca ünlü koylarıyla tanınan Göcek'te 2014 yılında kapılarını açan Rixos Premium Göcek Suites & Villas, yepyeni 'One Life'" konseptiyle Mayıs 2017 tarihinden itibaren yetişkinlere hitap edecek.

16 yaş ve üzeri misafirlerini ultra her şey dahil konsepti ile ağırlamaya hazırlanan Rixos Premium Göcek Suites & Villas, sadece yetişkinler için olan konsepti kapsamında dinlenmek ve birlikte vakit geçirmek isteyen çiftler ve arkadaş grupları için alternatif bir tatil imkanı sunacak.

Bu özel konsepti ile otel, çocuksuz seyahat eden yetişkinlerin, sakinliğin ve sessizliğin tadını çıkarabilmelerini amaçlıyor.

Rixos Premium Göcek Suites & Villas Genel Müdürü Burç Özarutan, 2017 yılı itibarı ile geçilecek yetişkinlere özel 'One Life' konseptiyle ilgili olarak, "2014 yılı itibari ile Göcek'te başlayan yolculuğumuza 2017 baharı ile birlikte 'Yetişkin Oteli' olarak devam etme kararı aldık. Çıkış noktamız Göçek'in tatil ve dinlence anlamında vadetmiş olduğu dinginlik ve doğa ile bütünleşme konseptine paralel, 'Life Style' bir tatil anlayışı ortaya çıkarmaktır. Misafirlerimize, daha rafine ve kişisel zevklerine hitap edeceğimiz, güzel anılar ile buradan ayrılacakları bir tatil yaşatacağız." dedi.

Çocukları ile birlikte tatil yapmak isteyen aileler ise, otelden ayrı bir şekilde konumlandırılan villalarda rüya gibi bir tatil olanağı bulacak.

15
0
0
Yorum Yaz