Sertab Erener'den 25. sanat yılına özel turne

2017-06-09 13:21:00
Sertab Erenerden 25. sanat yılına özel turne |  görsel 1

Sertab Erener, yaz boyunca hem 'Sertab'ın Oda Müziği', hem de 'Sertab Show' ile sahnede hayranlarıyla buluşacak. Erener, şovlarını Bodrum, Ayvalık, İzmir ve Harbiye gibi yerlerde sergileyecek.

25 yıl içinde biriktirdiği şarkılarının akustik sunumlarından oluşan bir repertuvar ile Sertab Erener'in sesinin en yalın halini sergilediği ‘Sertab'ın Oda Müziği’ projesinin düzenlemelerini Çağrı Sertel yaptı. Sanatçıya Piyanoda Çağrı Sertel, kemanlarda Deniz İbrahimoğlu, Vugav Kurbanov; viyolada Çağatay Şahin, viyolonselde Yılmaz Bişer ve kontrbasta Volkan Hürsever eşlik edecek.

ŞARKILARININ HİKAYELERİNİ ANLATACAK 

‘Sertab Show’ ise bu yıl sanat hayatında 25’inci yılını kutlayan Sertab Erener’in şarkılarının hikayelerini sesi ve dansları ile anlatacak. 90 dakika sürecek olan şov, klasik bir konser peformansından farklı… Show içinde son albümü Kırık Kalpler’in yanı sıra 25 yıldır dillerden düşmeyen Mecbursun, Kumsalda ve Zor kadın gibi hitleri de yer alacak. Koreografisi Beyhan Murphy tarafindan hazırlanan ve sahnelenen şovda Sertab Erener hayranlarıyla buluşacak.

TURNE PROGRAMI

8 Temmuz / Bodrum – Sertab’ın Oda Müziği

11 Temmuz / Ayvalık – Sertab Show

12 Temmuz / Altınoluk – Sertab Show

14 Temmuz / Çeşme – Sertab Show

31 Temmuz / Harbiye Açıkhava Tiyatrosu Sertab’ın Oda Müziği ve Sertab Show

23 Eylül / İzmir – Sertab’ın Oda Müziği

0
0
0
Yorum Yaz