Vatanım Sensin'e yeni oyuncu

2017-12-05 11:40:00

Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayın tarihine kısa bir süre kala yayınlandı. İkinci sezonunda oyuncu kadrosunu genişleten Vatanım Sensin'in 36. bölüm fragmanına son dönemin popüler isimlerinden Alina Boz damga vurdu. Cevdet'in silah doğrulttuğu genç bir kızı canlandıracak olan Alina Boz'un rolüne ilişkin detaylar 7 Aralık tarihli Vatanım Sensin yeni bölümünde belli olacak.

Vatanım Sensin 36. bölüm fragmanı yayınlandı. Yunanlıların tuzak kurduğunu öğrenen Dağıstanlı, Hilal'i öldürmek için harekete geçmiş, aynı sırada Cevdet'in Dağıstanlı'ya silah doğrultması kafalarda soru işareti bırakmıştı. İkili arasında restleşmenin sonucunu merak eden izleyiciler, yeni bölüm fragmanını araştırıyordu. Yeni görüntülerle birlikte ilk ipuçlarını edinen izleyiciler, bir de sürprizle karşılaştı. Paramparça dizisinin Hazal'ı olarak bilinen Alina Boz'un ufak sahnesi merak uyandırdı. Peki genç oyuncunun canlandıracağı karaktere ilişkin detayların belli olacağı Vatanım Sensin 36. bölümünde neler yaşanacak?

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Tevfik, bildiği sırları Azize'nin yanında gün yüzüne çıkartır. Cevdet'in gizli vazifesini bildiğini paylaşınca Azize'nin suratında şaşkınlık ifadesi belirir. Azize'nin başına gelen kötülükler, Cevdet'in gizli görevine engel olacak mı?

Leon, zorla kaçırılan Hilal'i aramaya devam etmektedir. Fakat Hilal'i kaçıran Kerim'in aklında evlilik gibi uçuk bir plan vardır. Leon, Hilal'i bu beladan kurtarmayı başarabilecek mi?

Dağıstanlı'nın çiftliğini öğrenen Cevdet, artık yüzleşme zamanının geldiğini düşünür. Dağıstanlı'nın karşısına çıkar ve gizli şifreyi söyler. Dağıstanlı ve Cevdet, vatan mücadelesinde ittifak olacaklar mı?

Vatanım Sensin merakla beklenen yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Vatanım Sensin son bölümünde Dağıstanlı’nın gözüne girmeye çalışan Kerim, Hilal’i kaçırır. Bu sayede ödüllendirileceğini düşünür. Bu haberi alan Yunan Teğmen Leon, bu hadiseyi Cevdet ile paylaşır. Cevdet’in büyük şaşkınlığı, onu harekete geçirir. İngiliz Charles Hamilton’a, Dağıstanlı’nın yanında adamı olduğunu söyleyen Yunan General Filippos, onu bitirmek için adım atmaya başlar. Hilal’in kaçırıldığını öğrenen Filippos, Dağıstanlı’ya gözdağı verebilmek adına İzmir meydanında Türkleri asmaya başlar.

Simav’ın Yunanlılara kaybedilmesinin ardından Taşköprü’yü savunamayacağı düşünülen Dağıstanlı’ya, Ankara Hükümeti’nden emir gelir. Bu emrin ardından Yunan Ordusu’na karşı zafer kazanmak isteyen Dağıstanlı, hiç olmadığı kadar kararlı bir hale gelir.Dağıstanlı’nın yanında bulunan Azize, kendisini Yanık Efe olarak tanıtan Tevfik ile yüzleşir. Tevfik’ten kızı Hilal’i kurtarmasını isteyen Azize, ailesini koruyabilmek için her şeyi yapmaya hazırdır.

11
0
0
Yorum Yaz